Dinamik Yazılım Telefon


Ürünler

EKO PAKET

Eko Paket

Bu paket bilgisayardan banka çek-senet takiplerini bilgisayardan yapmak isteyen bilgisayarlarlı ön muhasebe hususunda daha deneyimli fakat bilişim bütçesi olarak nispeten ekonomik davranmak isteyen. ticari İşletmeler ve perakende satış otomasyonuna geçmek isteyen market,mağaza vb. işletmeler için tasarlanmış olan dinamik paketidir.

Bu paket Temel Paketin özelliklerine ek olarak Banka ve Çek-Senet modüllerini kullanımınıza sunar

BANKA : Çalıştığımız bankalardaki hesaplarımızın takibinin yapıldığı modüldür. Bankalardaki ticari mevduat, ticari kredi ve Kredi Kartı Pos hesaplarınıtanımlayabilir ve bu hesaplarda açılış, gelen-giden havale-EFT, hesaplarımız arasında virman işlemi, POS kredi kartı hesaplarımızdan çekilen slip hareketlerinin, POS komisyon oranlarının takibini yaapbiliriz.

ÇEK/SENET : Tedarikçilerimize verdiğimiz kendi Çek-Senetlerimiz ile müşterilerimizden aldığımız bir kısmı bizde (Protfoy) bir kısmı cirolu olan Çek ve Senetlerin takiplerinin yapıldığı modüldür. Kredi Kartı ile Tahsilat : Çalıştığımız bankalardan kredi lartı POS cihazı almamız durumunda bu cihaz ile yaptığımız slip çekimlerini bir tahsilat olarak girebilir ve tahsilat günüğ geldiğinde kolayca komisyonları ile banka hesabımıza aktarabiliriz.

Ekran Görüntüleri

ÜRÜNLER

Tüm Hakları Saklıdır © 2005-2008 - Dinamik Ticari Yazılım Sanayi ve Tic. Ltd. Şti.